Komfort

Nowe okna - nowa jakość życia

Nikt chyba nie lubi tracić czasu na pracochłonne mycie i konserwację okien. Dlatego przy ich wyborze warto także wziąć pod uwagę aspekt komfortu użytkowania. Okna i drzwi narażone są codziennie na zmienne warunki atmosferyczne - deszcze, wiatry, kurz oraz często intensywne otwieranie i zamykanie.

Okna łatwe w czyszczeniu?
Ależ tak, to proste

Nasze profile okienne charakteryzują się szczególną powierzchnią zewnętrzną. Jest ona wyjątkowo gładka i zachwyca swoim stopniem połysku. Dzięki temu o wiele trudniej osadza się na niej brud i kurz.

Nie chcesz tracić czasu
na konserwację okien?

Decydując się na zakup okien z tworzyw sztucznych nie będziesz już musiał spędzać wolnych chwil na ich szlifowaniu i malowaniu. Ich konserwacja jest niezwykle prosta - wystarczy raz do roku naoliwić wszystkie ruchome części okuć kilkoma kroplami oleju maszynowego oraz zakonserwować uszczelki silikonem do uszczelek.

Okna z systemów REHAU charakteryzują się niezwykle gładką powierzchnią zewnętrzną profili, wykonaną w technologii HDF (High Definition Finishing). Jej tajemnica kryje się w specjalnej recepturze i ulepszonej metodzie produkcji, opracowanej przez naszych inżynierów. Dzięki temu wszelkie zabrudzenia usuwa się szybko i komfortowo przy pomocy domowych środków myjących. I masz więcej czasu na własne przyjemności.

Użytkując Okna Tolkmicko będziesz miał wiele satysfakcji
z ich funkcjonalności, komfortu obsługi
oraz łatwości czyszczenia.

Tradycyjne okna

Na tradycyjnej powierzchni okna, ze względu na bardziej porowatą strukturę, brud może łatwo osadzać się w zagłębieniach i jest trudny do usunięcia.

Okna TUFE

Dzięki technologii HDF, na profilach REHAU uzyskano znacznie gładsze powierzchnie, na których z trudem osadza się brud.